Ohmygossip.ee / Ohmygossip Couture / OHMYGOSSIP Teen / Intervjuud / Seltskonnauudised / Suhted & Seks / Üritused / Blogid / Mitmesugust / Ilu & Mood / Film & TV / Gourmet
NordenBladet.ee / Ühiskond, Poliitika ja Äri / Reisimine & Kultuur / Kodu & Lapsed / Tervis, Keha & Vaimsus / Helena-Reeda Blogi / Eesti uudised / Soome uudised / Päevauudised

Reklaam:

Carola Madis Gossip.ee ´le: Usun, et praegune elu on eelmise elu peegeldus

Viimasel ajal Los Angeleses elav Kaljukitse tähtkujus sündinud särtsakas, kaunis ja ettevõtlik Eesti reporter Carola Madis lehesabade päevaennustusi ei usu, küll aga usub põhjalikult koostatud horoskoopi. Ennustaja juures noor naine vaatamata vahel tekkivale uudishimule käinud pole. “Minumeelest on parem mitte teada teatud asju, loomulikult vahel on huvi ja uudishimu suur…” räägib Carola Gossip.ee´le.

Mis tähtkujust te olete? Kas üldse või kui palju tähtkuju iseloomustus klapib teie iseloomuga?
Kaljukits. Siiamaani on tundunud, et klapib.

Kas olete astroloogia vastu ka suuremat huvi tundnud, uurinud näiteks enda astroloogilist kaarti, lugenud vastavat kirjandust vms.?
Natuke olen vastavaid raamatuid lugenud, midagi neist esile küll ei tõstaks.

Kas ja kui palju te tähemärkidesse ja horoskoopidesse üldse usute? Kas loete näiteks lehesabadest päevaennustusi, uurite naisteajakirjadest suhtehoroskoope, enne suuremaid ettevõtmisi vaatate taevamärke jne?
Ei, ajalehe horoskoopi kindlasti ei usu ja kindlasti ei vaadata, kuidas mul mingi suhte või ettevõtmisega läheb aga põhjalikumat horoskoopi küll.

Kuidas klapib teie tähtkuju teie lähedaste tähemärkidega?
Mulle tundub, et mu tähtkuju klapib suhteliselt hästi väga paljudega, aga võib-olla see on rohkem kinni inimese iseloomus ja kui sõbralik ning avatud ta on.

On teil mõni eluline näide stiilis „täpselt nagu horoskoobis!“
Vist mitte, kuna ma ajalehe horoskoopidesse ei usu ja põhjalikumad horokoobid ei ütle, et täna Sa tutvud oma lemmiklauljaga jne siis otsest näidet tuua ei ole.

Mida arvate ennustajatest? Kas olete ise kunagi nende juures käinud?
Ennustaja juures pole ise käinud, osad sõbrad on ja mitmel on elu läinud nii nagu talle ennustati. Minu meelest on parem mitte teada teatud asju, loomulikult vahel on huvi ja uudishimu suur…

Kas usute saatusesse, ettemääratusse, mingisse kõrgemasse jõusse, mõni usub ingleid mõni Jumalat, mida-keda teie?

Tahaks öelda, et usun endasse, et kõik läheb nii, kuidas endale kõige parem on (ka teiste puhul, läheb nii nagu neile parem on). Teatud asjad, mis tunduvad valed, võivad hiljem hoopis õiged olla. Kõik loksub nagunii paika, alati on nii olnud. Usun ka kaitseinglitesse, kes meid aitavad. Ja ma olen neile väga tänulik, et nad mul nii hästi silma peal on hoidnud. Usun ka, et praegune elu on eelmise elu peegeldus ja Sul läheb täpselt nii, nagu Sa eelmises elus “ära teenisid”. Mul on alati kahju inimestest, kes on tohutult toredad ja armsad, aga kellega lihtsalt juhtub koguaeg midagi halba – ju nad siis olid eelmises elus millegi väga kohutavaga hakkama saanud.

Olete te kunagi tundnud, et teil on erilisi võimeid? Näiteks tundnud mõnda sündmust ette, saanud telefonikõne kelleltki, kelle peale just mõtlesite, tajute vaime jne?
Sageli olen oma positiivsete mõtetega soovitud asju ligi tõmmanud, samuti inimesi (telefoni kõned, juhuslikult kokkusattumised, kellegagi tutvumised jne). See on kihvt tunne, kui Sa oled midagi nii kaua soovinud ja see juhtubki täpselt nii nagu olid lootnud. Siiamaani on kõik minu soovid täitunud, olgugi, et osad neist aastaid hiljem, aga ju siis pidigi ootama. Ma olen väga tänulik kõige eest, mis mu elus on juhtunud.

 

Loe lisaks:
KALJUKITS e. Capricorn (22. detsember – 20. jaanuar)

Kaljukitse iseloomu tabamine on kõike muud kui lihtne. Kaljukits ei ole muretu lõbutseja tüüp, vaid mägironija visadusega kõrgematesse seltskonnakihtidesse pürgija. Kaljukitse tähtkuju all sündinud on vastupidavad, tugeva tahtejõuga inimesed, kes saavutavad oma eesmärgi. Nad ei ole ründajad, vaid rühivad tasa ja targu oma eesmärgi poole. Iseloomult on nad kinnised, sisemiselt väga tõearmastajad, arenenud mõistusega kuid kangekaelsed. Ükskõik, millisel alal ta töötab, ükskõik, millisel sotsiaalsel astmel ka elab, ikka saavutab edu, kuid seda mitte õnnekombel, vaid tänu oma visadusele ja tööarmastusele.

Saturn on Kaljukitse tähtkuju valitseja, loomulikult halb planeet, mis veeretab tema märgi all sündinute teele palju raskuseid, kuid julgust kaotamata võitleb selle tähtkuju all sündinud raskustega ja saavutab eesmärgi. Selle eesmärgi püstitavad selle tähtkuju all sündinud juba varases nooruses ja jälgivad seda terve elu.Selle tähtkuju all sündinutest saavad head riigimehed, kuid ka head administraatorid, insenerid, ökonomistid, poliitikud, ka õpetajad ja arstid ning erasekretärid.

Võõraste juuresolekul eriti kinnised ja tagasihoidlikud. Kuigi need inimesed on alati ümbritsetud austusega, on neile raske ligi pääseda. Tihti kannatavad üksinduse all ja raske on neid ahvatleda avameelsusele. Saturni juhitud isikut ümbritseb alati kerge melanhoolia ja tõsiduse aura. Reeglina Kaljukitse meelitab edu, ta austab autoriteete ja peab lugu traditsioonidest. Nii mõnedki energilised ja impulsiivsed inimesed leiavad, et Kaljukits on kitsarinnaline ja ühiskondlikku positsiooni liialt tähtsaks pidav. Kaljukits omakorda leiab, et nende kriitika o mõtlematu ja tobe, kuid tavaliselt on ta küllalt tark, et mitte asuda avalikule enesekaitsele ja soetada sellega endale vaenlasi.

Kaljukitsed ei armasta impulsiivset tegutsemist, riski ja hasarti. Tunduvad olevat kõrgelennulised, kuid on tegelikult tundlikud ja häbelikud, mida hästi oskavad varjata: omavad tugevalt arenenud eneseuhkust, mis tihti põhjustab neile hingelisi kannatusi. Igatseb tegelikult ümbruskonna sümpaatiat, kuid oma tagasihoidlikkuse tõttu tekib temast vale arusaamine, ei lähene ise inimestele, omavad hea mälu. Ei sega ennast võõrastesse asjadesse, ei lase ennast mõjutada teistest ega hooli ka juttudest, mis väljaspool räägitakse. Võivad kergesti muutuda pedantseiks ja konservatiivseiks, kui on karta ohtu.

Tegelevad rohkem kui ükski teine inimene iseendaga, abielluvad reeglina hilja, kuid siis on ka abielu alati õnnelik. Üldiselt jääb Kaljukitse tähtkuju all sündinutest palju vallalisteks. Kaljukitsed ei armasta teistele peale pressida oma nõuandeid, kuid kui te seda neilt küsite, ei kõhkle nad hetkegi teid aitamast. Kaljukits ei loo iialgi äri- või abielusidemeid enne, kui pole esimesel juhul rahaliselt ja teisel juhul emotsionaalselt ennast selleks ette valmistanud. Enda kindlustamiseks teeb ta mõnikord üsna kummalisi asju.

Naised, kes on sündinud selle märgi all, on üldiselt meeldivad ja see meeldivus ei vähene aastatega, vaid kasvab. Küpses eas annab mõistus ja tarkus neile palju juurde ja seetõttu on nad 35-selt sädelevamad, kui oli 18-selt.Kurameerida nende naistega ei saa, kuna nad peavad alati distantsi enese ja austaja vahel. Armastavad iseseisvust, kuid abielludes saavad neist head abielunaised ja emad, kuid nad ei andesta solvamist ja petmist. Ka mehed nõuavad abielludes on naiselt ausust ja otsekohesust, kuigi ise üsna tihti jäävad kinnisteks.

Kui Kaljukits loob tundeküllase ja fantaasiarikka imekauni poeemi, on selle peateema ikkagi rangelt maine ja interpunktsioon igati korrektne. Põhiidee on selgelt välja toodud ja sentimentaalsust on parasjagu nii palju, et see ei nõrgu üle ääre. Ärge trotsige juurdunud tavasid, kui tahate Kaljukitse poolehoidu võita!

Tuntud Kaljukitsed läbi ajaloo:
Steve Allen, Humphrey Bogart, Pablo Casals, Na
t King Cole, Benjamin Franklin, Ava Gardner, Barry Goldwater, Cary Grant, Alexander Hmilton, J. Edgar Hoover, Howard Hughes, Joan Arc, Johannes Kepler, Martin Luther King, Rudyard Kipling, Mao Zedong, Henry Miller, Isaac Newton, Richard Nixon, Louis Pasteur, Edgar Allan Poe, Helena Rubinstein, Carl Sandburg, Albert Schweitzer, Daniel Webster, Woodrow Wilson, Loretta Young jne.

Õnnenumbrid: 10, 28, 37, 46, 55
Värv: Tumesinine, indigo
Mõjutav planeet: Saturn
Element: Maa
Õnnepäev: Laupäev
Õnnekivi: Oonüks
Metall: Plii
Lilled / taimed: Aednelk, luuderohi


Galerii: erakogu; Rudi Weislein


Tags assigned to this article:
CapricornCarola MadisKaljukitsrubriik "Horoskoop"Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service & Link Directory